خانه » درباره ما

درباره ما

شعب رادمان و فرنود از سال ۱۳۸۷ تاسیس شده است و با توجه به توضیحات ارائه شده در وب سایت, کارنامه های درخشانی در زمینه های زبان انگلیسی, فنی و مهندسی و دوره های مخصوص کودک و نوجوان داشته است. 

این شعب بالغ به ۱۷۰ نفر پرسنل و کارشناس در ۶ شعبه فعال در حال فعالیت هستند. شعب آموزشگاه رادمان فرنود در مساحتی بالغ بر ۱۰۰۰ مترمربع بوده که مکان های آن در قسمت تماس با ما به همراه لوکیشن و شماره تماس آنها موجود می باشد.

آموزشگاه رادمان و فرنود (تاسیس ۱۳۸۶ ) با ۱۷۰ کارمند و کارشناس ، ۵ شعبه اصلی و ۵ شعبه ی فرعی فعال در استان اصفهان و با بیش از ۱۷ سال سابقه درخشان در زمینه های زیر آماده پذیرش زبان آموزان گرامی و ارائه ی مشاوره می باشد: 

آموزشگاه رادمان و فرنود باتوجه به توضیحات ارائه شده در وب سایت خود، کارنامه های درخشانی در زمینه های زبان انگلیسی و سایر زبان ها، دوره های فنی مهندسی و دوره های مخصوص کودک و نوجوان داشته است. فراگیران پس از پایان دوره ها درصورت موفقیت، گواهینامه بین المللی از سازمان فنی حرفه ای دریافت خواهند نمود.

این آموزشگاه و شعب آن توسط مهندس نگین ماهری و دکتر رامین تیمورفر مولف پرفروش ترین کتب آیلتس کشوری و مدرس در دانشگاه های دولتی تاسی و اداره می گردد.

دوره هایی که آزمون فاینال دارند توسط دکتر تیمورفر برگزار می گردد.

ویدئو معرفی فضای آموزشگاه شعبه سیمین

ویدئو معرفی فضای آموزشگاه شعبه خانه اصفهان

ویدئو معرفی فضای آموزشگاه شعبه کشاورز

ویدئو معرفی فضای آموزشگاه شعبه زاهد

دپارتمان های آموزشی آموزشگاه رادمان فرنود

دپارتمان زبان انگلیسی

دپارتمان فنی و مهندسی

دپارتمان چرتکه, رباتیک, فن بیان و خط و نقاشی کودک و نوجوان

ارتباط با آموزشگاه ها

جهت ارتباط با شعب و آموزشگاه های ما می توانید به یکی از نزدیک ترین شعب اصفهان مراجعه و یا ارتباط برقرار کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا