خانه » کلاس آنلاین آیلتس در اصفهان

کلاس آنلاین آیلتس در اصفهان

آیا شاغل هستید؟ و فرصت رفت و آمد برای کلاس های حضوری آیلتس ندارید؟ آیا فرزند خردسالی دارید که فرد مورد اطمینانی را برای نگهداری از او ندارید؟ آیا در جاهای دور افتاده زندگی می کنید؟ و به اساتید خبره ی آیلتس دسترسی ندارید؟ کارآفرینان زیادی برای رفع این مشکل مردم مراکز مختلفی را برای برگزاری کلاس های آنلاین آیلتس تاسیس کرده اند. به همین دلیل در کلانشهر هایی مانند اصفهان کلاس آنلاین آیلتس در اصفهان به وفور یافت می شوند. بنابراین اگر قصد مهاجرت و اخذ بورسیه تحصیلی دارید و باید در اسرع وقت نمره مناسبی از آزمون آیلتس بگیرید ولی به دلایل گوناگون نمی توانید در کلاس های حضوری مدرسین برتر شرکت کنید، می توانید از کلاس  های آنلاین آیلتس بهره بگیرید. این کلاس ها دارای مزایای زیادی هستند که در این مقاله قصد داریم به بررسی آنها بپردازیم.

کلاس آنلاین آیلتس در اصفهان

چرا از کلاس آنلاین آیلتس در اصفهان استفاده کنیم؟

اساتید مجرب آزمون آیلتس بسیار محدود هستند و دسترسی به آنها برای زبان آموزانی که در جاهای دور افتاده زندگی می کنند بسیار سخت است. از طرفی اگر دانشجو یا شاغل هستید و نمی توانید در کلاس های حضوری موسسات آیلتس شرکت کنید، یا اگر فرصت بسیار محدودی برای آماده شدن برای آزمون آیلتس دارید، و رفت و آمد به مرکز شهر زمان زیادی از شما می گیرد و ترجیح می دهید این زمان را برای مطالعه دروس صرف کنید، در این شرایط  توصیه می شود از کلاس های حضوری سطح متوسط یا حتی پایین استفاده نکنید. پیشرفت تکنولوژی و خوش فکری برخی از کارآفرینان راهگشای مناسبی برای شما است. یکی از راههایی که در این شرایط میتواند یاری رسان شما باشد، بهره گیری از کلاس آنلاین آیلتس در اصفهان است. این کلاس ها به خوبی نیاز متقاضیان آزمون آیلتس را رصد کرده اند و هدف آنها موفقیت حداکثری متقاضیان در این آزمون می باشد.

چطور در کلاس آنلاین آیلتس در اصفهان شرکت کنیم؟

برای شرکت در این کلاس ها کافی کمی در مورد این کلاس ها در فضای مجازی تحقیق کنید. همچنین نظرات افرادی را که در این کلاس ها حضور داشتند را بپرسید. بعد از انتخاب موسسه مورد نظر وارد سایت آنها شوید و با مجموعه مورد نظر ارتباط بگیرید و از کارشناسان آن مرکز راجع به نحوه برگزاری کلاس ها و منابع مورد استفاده و زمان بندی آنها سوال کنید.

 بعد از انتخاب کلاس آنلاین آیلتس مورد نظر خود باید در آزمون تعیین سطح شرکت کنید تا سطح زبان خود را محک بزنید. این مرحله بسیار مهم است! چرا که اگر سطح کلاس زبان از شما پایین تر باشد، موجب اتلاف وقت شما خواهد. و در صورتی که سطح کلاس از سطح زبان فعلی شما بالاتر باشد، موجب عدم یادگیری و کاهش اعتماد بنفس شما خواهد شد. بنابراین توجه ویژه ای به بخش تعیین سطح داشته باشید و بدون شرکت در این مرحله وارد هیچ کلاس زبانی اعم حضوری یا آنلاین نشوید.

در مرحله بعدی با توجه به سطح ارزیابی شده توسط آزمون تعیین سطح کلاس آنلاین آیلتس در اصفهان متناسب خود را انتخاب می کنید و فرم مربوط به آن را پر می کنید.

در مرحله بعدی لینک نرم افزار یا پلتفرم مورد نظر برای دسترسی به کلاس ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت. عموما زمانبندی کلاس های آنلاین بسیار منعطف است و شما می توانید بر اساس برنامه زندگی خود زمانهای خالی روزمره را به شرکت در کلاس اختصاص دهید.

ثبت نام در کلاس آنلاین آیلتس در اصفهان

خصوصیات و مزایای کلاس آنلاین آیلتس در اصفهان چیست؟

کلاس آنلاین آیلتس در اصفهان دارای مزیت های بسیار زیادی برای زبان آموزان است که در ذیل به مهم ترین آنها اشاره خواهد شد؛

۱. در این کلاس ها ویدیوهای هر جلسه ضبط می شوند و در اختیار زبان آموزان قرار می گیرند. به همین دلیل اگر در بخشی از مباحث درسی دچار ابهام شدید، می توانید به راحتی به کلاس ان روز رجوع کنید و تمام مطالب یا بخشی از آن را یک بار به دقت مشاهده کنید.

۲. انعطاف پذیری کلاس های آنلاین

این کلاس ها دارای زمان بندی های متعددی هستند. بنابراین به شما این امکان را می دهند که زمان مناسبی از روز را که دغدغه کمترو تمرکز بیشتری دارید را به شرکت در کلاس اختصاص دهید.

۳. مشاوره مستمر در  این مسیر مربیان به روش های گوناگون به ارزیابی شما می پردازند و موجب تقویت نقاط قوت شما و برطرف کردن اشکالات شما در مباحث درسی می شوند.

۴. آموزش بدون آزمون بسیار بی فایده است. به همین دلیل همیشه آزمون و آموزش مکمل هم بوده و جزء جدایی ناپذیر همدیگر هستند. نتیجه آزمون به شما کمک می کند تا میزان پیشرفت خود و نقاط ضعف خود را بهتر ارزیابی کنید. همچنین به شما کمک می کند تا بتوانید روز آزمون اصلی آیلتس را در ذهنتان شبیه سازی کنید. بنابراین با شرکت در آزمون می توانید بر احساس اضطراب و استرس خود  غلبه نمایید و تمرکز بیشتری داشته باشید.

۵. با شرکت در کلاس های آنلاین وقت خود را برای ایستادن در مترو و یا صف اتوبوس تلف نخواهید کرد! همچنین نیروی بدنی شما نیز به دلیل آلودگی هوا و یا شلوغی مترو و اتوبوس از دست نمی رود و می توانید هوشمندانه این انرژی و زمان ذخیره شده را صرف مرور مطالب درسی کلاس و تثبیت آنها در ذهنتان کنید.

مزایای کلاس آنلاین آیلتس در اصفهان

وجه تمایز کلاس های حضوری با کلاس آنلاین آیلتس در اصفهان چه چیزی است؟

۱. می توان ادعا کرد که هر دو کیفیت یکسانی دارند و یا حتی می توان گفت که در کلاس های آنلاین تمرکز بیشتری داریم.

۲. در شهر های بزرگ سطح اساتید برای کلاس های حضوری و آنلاین فرقی ندارد. ولی اگر از کلاس های حضوری شهر خودمان استفاده می کردیم، طبیعتا دارای سطح پایین تری بودند. پس اگر برای شرکت در این کلاس ها امکان حضور در شهر های بزرگ را نداریم، بهتر است هوشمندانه عمل کنیم و از کلاس های آنلاین آیلتس شهرهای بزرگ بهره ببریم.

۳. برای شرکت در کلاس های حضوری علاوه بر زمانی که برای کلاس در نظر می گیریم باید یک الی دو ساعت زمان (بنا به فاصله محل سکونت تا کلاس آیلتس) نیز برای رفت و آمد در نظر بگیریم.

۴. منابع مورد استفاده در هر دو دوره حضوری و آنلاین یکسان است.

۵. بعد از اتمام کلاس های حضوری صرفا باید به جزوه تهیه شده از کلاس و صدای ضبط شده ی استاد بسنده کنید ولی مزیتی که کلاس آنلاین آیلتس در اصفهان دارد، این است که در انتهای هر جلسه فیلم آموزشی همان جلسه در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.

کلام آخر

شرکت در کلاس های اساتید متخصص آیلتس برای همه افراد بالاخص افرادی که در شهر های دور افتاده زندگی می کنند یا افراد شاغل و دانشجو میسر نمی باشد. یکی از بهترین پیشنهاد ها برای ارتقا سطح زبان در این افراد شرکت در کلاس آنلاین آیلتس است. در شهرهای مختلف مراکز معتبری برای برگزاری کلاس های آنلاین آیلتس وجود دارد یکی از معتبر ترین کلاس آنلاین آیلتس در اصفهان کلاس های موسسه زبان رادمان فرنود می باشد.

این مجموعه دارای اساتید بسیار متخصص در زمینه آزمون های آیلتس و سایر آزمون های بین المللی زبان است. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت این مجموعه به آدرس rafcentre.com مراجعه نمایید و از طریق تماس با کارشناسان آنها راجع به نحوه برگزاری این کلاس ها و هزینه هر دوره، مشاوره جامعی دریافت کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا