آیلتس اصفهان

آیلتس اصفهان ، یکی از اصلی‌ترین مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کشورهای خارجی به منظور تحصیل یا اشتغال به کار است. به همین دلیل، بسیاری از افراد به دنبال بهترین مرکز آموزشی آیلتس در اصفهان هستند تا بتوانند به سرعت این مدرک را کسب کنند. در این مقاله، به بررسی ویژگی‌های مهم مرکز آموزشی آیلتس در اصفهان می‌پردازیم تا به شما عزیزان در انتخاب مراکز معتبر در این زمینه و دستیابی به موفقیت در این آزمون راهنمایی کنیم. لطفاً تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. isfahan ielts

مرکز تخصصی آیلتس اصفهان

تاریخ آزمون آیلتس اصفهان

آیلتس اصفهان یکی از بهترین مراکز آموزشی زبان انگلیسی در اصفهان است. با دوره‌های آمادگی مجهز و استادان ماهر، ما در آموزش زبان انگلیسی و آمادگی برای آزمون آیلتس برتری داریم. برنامه‌های آموزشی منحصر به فرد و متنوعی را برای دانشجویان ارائه می‌دهیم تا آنها را برای دستیابی به نمره‌های بالای آیلتس آماده کنیم. با آیلتس اصفهان، به راحتی می‌توانید زبان انگلیسی را بهتر بیاموزید و به آرزوهای تحصیلی یا حرفه‌ای خود نزدیک شوید.

آیلتس اصفهان

هدف آزمون آیلتس
آیلتس اصفهان

آیلتس در اصفهان

آزمون آیلتس و هدف از شرکت در آن چیست؟

آزمون آیلتس یا IELTS که مخفف عبارت International English Language Testing System  می باشد، یکی  از معتبرترین آزمون های سنجش زبان انگلیسی در مهارت های  خواندن و نوشتن و مهارت صحبت کردن به انگلیسی  در سراسر جهان است. این آزمون بریتانیایی بوده و می تواند هم ردیف و رقیب مناسبی برای آزمون تافل امریکایی باشد. افراد با اهداف متنوعی به ثبت نام و شرکت در این آزمون می پردازند. مثلا بسیاری از دانشگاههای سطح بالا و معتبر جهان نیاز مدرک آیلتس دارند و نمره مورد نیاز برای  ورود به هر دانشگاه متنوع است یا دلیل دیگر برای شرکت در این آزمون می تواند پوشش دهی  هر دو لهجه آمریکایی و انگلیسی است. آزمون آیلتس به نحو سختگیرانه ای مهارت صحبت کردن و خواندن و نوشتن فرد را مورد ارزیابی قرار می دهد. بنابراین نمره کسب شده از این ازمون بازتاب مناسبی از میزان توانایی های فرد در  درک و فهم زبان انگلیسی است. این آزمون در دو سطح عمومی و آکادمیک برگزار می شود وبنابراین در صورتی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر از کارشناسی را دارید، باید در ازمون ایلتس اکادمیک شرکت نمایید. اما در صورتی که قصد گرفتن مدرک فنی و حرفه ای یا دیپلم را دارید یا درخواست اقامت و گرفتن ویزا کاری از کشورهای نظیر ایرلند و انگلیس و استرالیا و نیوزلند را دارید، باید در آزمون آیلتس عمومی شرکت نمایید.

مرکز تخصصی آیلتس اصفهان
آیلتس اصفهان

سیستم سنجش آزمون آیلتس اصفهان به چه نحوی است؟

 آزمون آیلتس دارای سطح صفر تا نه می باشد. هر آزمون 4 مهارت خواندن و نوشتن و مکالمه و مهارت شنیداری زبان انگلیسی را بررسی می کند. اگر فردی در این آزمون نمره 1 را بگیرد، یعنی میانگین نمرات هر چهار مهارت وی 1 شده و این نشان دهنده توانایی بسیار ضعیف فرد در این ازمون بوده است. ولی در صورتی که فرد موفق به درخواست امتیاز 9 شود نشان دهنده سطح عالی وی در این سنجش بوده است. اکثر دانشگاهها امتیاز 6.5 را ملاک قبولی قرار داده اند. ولی دانشگاههای سطح بالا و معتبری نظیر کمبریج هاروارد و دانشگاه آکسفورد شرط قبولی را نمره 7.5 اعلام کرده اند.

بهترین مرکز تخصصی آیلتس اصفهان باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

اغلب متقاضیان آزمون آیلتس فرصت محدودی برای قبولی در این آزمون دارند. لذا عموما به دنبال مرکزی تخصصی برای ارتقا سطح خود جهت موفقیت در این آزمون هستند. انتخاب مراکز غیر معتبر سبب اتلاف وقت و انرژی و هزینه بسیار زیادی خواهد شد. در این قسمت به برخی از مهم ترین مولفه ها برای انتخاب بهترین مرکز تخصصی آیلتس اصفهان می پردازیم:

1. مرکز انتخابی باید دارای تیمی متخصص و قدرتمند در این حوزه باشد. این مرکز باید دارای استادانی با نمرات عالی  آزمون های انگلیسی معتبر نظیر تافل و آیلتس و PTE, CAE, CPE باشد. علاوه بر آن باید دارای مدرسانی با قدرت تدریس بالا و تجربه و تخصص بسیار زیادی باشند تا به راحتی قادر به انتقال مفاهیم باشند.

2. بهترین فردی که می تواند در این مرکز یاری دهنده شما باشد IELTS Mentor است. IELTS Mentor، شخصی است که خودش مسیر موفقیت در آزمون آیلتس را طی کرده و به خوبی با چالش های این مسیر آشناست.

 بنابراین می تواند الگو و راهنمای مناسبی برای طی این مسیر برای شما باشد.

3. موسسه و مرکز آیلتس مذکور باید دارای مجوز رسمی از مراجع ذیصلاح باشد و تصویر آن را در معرض دید عموم قرار دهد.

4. به هویت و سابقه برند یک مجموعه که ادعای تخصص در زمینه آیلتس دارد دقت ویژه ای داشته باشید

 امروزه مراکز بسیاری تحت عنوان مرکز معتبر آزمون آیلتس وجود دارد. به همین دلیل باید به سابقه و بازدهی آن مرکز توجه ویژه ای داشته باشید تا بتوانید مرکزی دارای تخصص و سابقه درخشان در این زمینه را پیدا کنید.

5. یک مرکز تخصصی آیلتس اصفهان معتبر باید سایت داشته باشد. چرا که آموزشگاهی که دارای وب سایتی جامع و کاربردی با خصوصیات امنیتی نداشته باشد معتبر نیست و باید به اعتبار آن شک کرد.

 موسسه آموزشی انتخابی باید دارای سایتی با گواهی SSL و نماد اعتماد الکترونیک باشد تا در صورت لزوم  کشور، سرور و  IP آن تحت پیگیری قرار گیرد.

6. دقت کنید که موسسه مورد نظر، خود را با تغییرات آزمون آیلتس آپدیت کرده باشد. اخیرا تغییرات اساسی در این آزمون بوجود آمده که می تواند نحوه آموزش سنتی برخی از موسسات را به خوبی به چالش بکشد. پس  اگر موسسه آیلتس انتخابی شما را ملزم به حفظ یکسری قالب ها و قواعد می نماید، در عدم به روز بودن تیم ان مجموعه شک کنید.

7. یک موسسه معتبر برای ارتقا سطح شما سعی در فریب دادن شما را ندارد برخی از موسسات وعده گرفتن نمره آیلتس 7.5 را در طی سه ماه می دهند! این اتفاق برای یک شخص مبتدی تقریبا غیر ممکن است…

 مهاجرت و تحصیل در کشورهای خارجی یکی از مهمترین و اساسی ترین تصمیمات زندگی یک فرد است و بالطبع نیازمند تلاش و اراده بسیار زیاد است. بنابراین فریب این موسسات که قصد خالی کردن جیب شما را دارند نخورید و از موسسه ای استفاده کنید که آگاهانه و واقع گرایانه سعی در مشاوره دادن به شما را دارد.

8. مرکز تخصصی آیلتس اصفهان باید در موقعیت مکانی مناسبی از شهر باشد تا دسترسی به آن توسط تمام متقاضیان آسان باشد.

9. یک مرکز مناسب برای آیلتس باید دارای تیم پشتیبان و مشاوره قوی باشد تا متقاضیان را در  تمام طول مسیر رسیدن به مدرک آیلتس با نمره عالی راهنمایی کند. این پشتیبان باید انگیزه دهنده و بسیار صبور باشد و فرد را به ادامه تلاش مشتاق نماید.

بهترین مرکز تخصصی آیلتس اصفهان

هزینه کلاس های مرکز تخصصی آیلتس اصفهان چقدر است؟

قیمت دوره ها و کلاس های مرکز تخصصی آیلتس اصفهان به عوامل متعددی وابسته است و نمی توان قیمت واحدی را برای این مراکز اعلام کرد. کلاس های این مراکز بر اساس طول دوره یا نوع دوره و خصوصی و گروهی بودن کلاس ها دارای هزینه های متنوعی می باشد.

آموزش آیلتس اصفهان

کلام آخر

اگر به دنبال بهترین مرکز تخصصی آیلتس اصفهان هستید، نگران نباشید.

شما می توانید به سایت rafcentre.com مراجعه نمایید و با یکی از متخصص ترین تیم ها در آن حوزه ارتباط بگیرید و در نهایت خاطره شیرینی را از دریافت نمره قبولی آیلتس به یاد بیاورید.آزمون آیلتس به سنجش مهمترین استانداردهای بین المللی زبان انگلیسی می پردازد.به همین دلیل سالانه خیل عظیمی از متقاضیان مایل به یافتن یک مرکز معتبر برای موفقیت در این آزمون هستند گاهی مراجعین کلاس های آیلتس اصفهان با مدرسین زبان انگلیسی مواجه می شوند که صرفا دانش و تسلط کافی بر زبان انگلیسی دارند ولی قادر به تدریس تخصصی قواعد و فنون مربوط به آزمون آیلتس نیستند. باید بگوییم آزمون آیلتس آزمون بسیار تخصصی است و تدریس در آن نیازمند درک اشکالات ظریف متقاضیان شرکت در آزمون و رفع اشکال آنهاست.

آیا آزمون آیلتس در اصفهان برگزار می شود؟

خیر – آزمون آیلتس.

چگونه میتوانم خودم را برای آزمون آیلتس آماده کنم ؟

می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.