خانه » مرکز تخصصی آیلتس اصفهان

مرکز تخصصی آیلتس اصفهان

آیلتس اصفهان

آیلتس اصفهان

آزمون آیلتس به عنوان یکی از معتبرترین آزمون‌های سنجش سطح زبان انگلیسی، برای بسیاری از افراد که قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی و آمریکایی یا ادامه تحصیل در دانشگاه‌های مطرح دنیا را دارند، حائز اهمیت است. کسب نمره قابل قبول در این آزمون می‌تواند کلید گشاینده درهای موفقیت برای متقاضیان باشد. در شهر اصفهان، مراکز آموزشی متعددی برای ارائه دوره‌های آمادگی آیلتس اصفهان وجود دارند که با بهره‌گیری از بهترین استاد در اصفهان، به متقاضیان در مسیر رسیدن به نمره دلخواهشان یاری می‌رسانند.

انتخاب یک مرکز آموزشی معتبر و مناسب، اولین قدم در راستای موفقیت در آزمون آیلتس است. برای این منظور، می‌توان به سابقه و عملکرد آن موسسه در زمینه آموزش زبان انگلیسی و آزمون آیلتس، همچنین مجوزها و استانداردهایی که دارا است توجه کرد.علاوه بر انتخاب مرکز آموزشی مناسب، متقاضیان باید با برنامه‌ریزی دقیق و تلاش مستمر، در دوره‌های آموزشی شرکت کرده و مهارت‌های زبانی خود را در چهار بخش تقویت کنند. با گذراندن دوره‌های آمادگی آیلتس در اصفهان و کسب نمره قابل قبول در این آزمون، می‌توانید به آرزوی خود برای مهاجرت یا ادامه تحصیل در خارج از کشور نزدیک‌تر شوید.

آموزش آیلتس در اصفهان

آموزش آیلتس در اصفهان

آکادمی زبان رفسنتر به عنوان یکی از برجسته‌ترین مراکز تخصصی آموزش آیلتس در اصفهان شناخته می‌شود و با ارائه جامع‌ترین و فشرده‌ترین دوره‌ها، متقاضیان را برای شرکت در این آزمون بین‌المللی آماده می‌کند. دوره‌های آیلتس راف سنتر شامل:

 • دوره پیش آیلتس (Pre Ielts)
 • دوره آیلتس ۵ اصفهان تضمینی
 • دوره آیلتس ۶ اصفهان
 • دوره آیلتس ۷ اصفهان تضمینی

۱. دوره پیش آیلتس (Pre Ielts)

دوره Pre-IELTS، به عنوان دوره‌ای مقدماتی، برای متقاضیانی طراحی شده است که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، اما سطح زبان آن‌ها به حد کافی برای ورود به دوره‌های اصلی آمادگی آیلتس قوی نیست.

در این دوره، با تمرکز بر روی تقویت پایه‌های زبان انگلیسی، مهارت‌های چهارگانه‌ی آیلتس (Reading، Writing، Listening و Speaking) به طور بنیادی آموزش داده می‌شوند. دوره‌های پیش آیلتس شامل دو گروه است:

 • دوره Pre – IELTS 1: این دوره برای افرادی مناسب است که هیچ آشنایی قبلی با زبان انگلیسی و آزمون آیلتس ندارند. در این دوره، الفبای انگلیسی، قواعد ابتدایی گرامر و دایره لغات پایه آموزش داده می‌شود.
 • دوره Pre – IELTS 2: این دوره برای متقاضیانی تدارک دیده شده است که تا حدودی با زبان انگلیسی آشنایی دارند، اما برای شرکت در آزمون آیلتس به سطح مطلوبی نرسیده‌اند. در این دوره، مهارت‌های زبانی به طور عمیق‌تر مورد بررسی قرار می‌گیرد و شما با ساختار آزمون آیلتس و تکنیک‌های پاسخ‌گویی به سوالات آشنا می‌شوید.

۲. دوره آیلتس ۵ اصفهان تضمینی

دوره آیلتس ۵ اصفهان،  برای متقاضیانی طراحی شده است که سطح متوسط زبان انگلیسی را دارا هستند و می‌توانند می‌توانند جملات انگلیسی را به طور روان و بدون مکث بیان کنند. تا حدودی به گرامر و دایره لغات زبان انگلیسی تسلط دارند. همچنین می‌توانند متن‌های انگلیسی ساده را درک کنند. اهداف اصلی دوره آیلتس ۵ عبارتند از:

 • ارتقای مهارت‌های چهارگانه‌ی آیلتس (Reading، Writing، Listening و Speaking) در سطح نمره ۵
 • آشنایی با تکنیک‌های لازم برای پاسخ‌گویی به سوالات در هر بخش از آزمون آیلتس
 • افزایش سرعت و دقت در انجام tasks های مختلف آزمون
 • کسب اعتماد به نفس لازم برای رویارویی با آزمون آیلتس

۳. دوره آیلتس ۶ اصفهان

دوره آیلتس ۶ اصفهان، با هدف کسب نمره‌ی ۶ در آزمون آیلتس، برای متقاضیانی طراحی شده است که پس از گذراندن دوره‌های پیش‌آیلتس، به سطح مطلوبی برای شرکت در این دوره رسیده‌اند. نمره ۶ آیلتس، به عنوان پرکاربردترین مدرک در سطح دانشگاه‌های خارجی، به شما امکان می‌دهد تا در مسیر اهداف تحصیلی و شغلی خود گام بردارید. با انتخاب دوره آیلتس ۶ اصفهان، می‌توانید در مدت زمانی کوتاه، مهارت‌های خود را در زبان انگلیسی به طور قابل توجهی ارتقا دهید و با کسب نمره‌ی ۶ در آزمون آیلتس، به دروازه‌های موفقیت تحصیلی و شغلی خود قدم بگذارید.

۴. دوره آیلتس ۷ اصفهان تضمینی

آزمون آیلتس، به عنوان معتبرترین آزمون بین‌المللی سنجش مهارت زبان انگلیسی، در چهار بخش شنیداری، خواندن، گفتاری و نوشتاری، سطح تسلط داوطلبان را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. نمره‌بندی در این آزمون از ۰ تا ۹ است که نمره ۷، به عنوان یکی از نمرات قابل دسترس و ارزشمند، درهای بسیاری را به سوی فرصت‌های تحصیلی و شغلی در سطح جهانی می‌گشاید. کسب نمره ۷ در آزمون آیلتس نشان‌دهنده‌ی تسلط نسبی و قابل‌قبول شما بر زبان انگلیسی است. با دریافت این نمره، شما قادر خواهید بود تا در محیط‌های آکادمیک و حرفه‌ای بین‌المللی به طور مؤثر و روان به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنید.

تاریخ آزمون آیلتس اصفهان

آیلتس اصفهان یکی از بهترین مراکز آموزشی زبان انگلیسی در اصفهان است. با دوره‌های آمادگی مجهز و استادان ماهر، ما در آموزش زبان انگلیسی و آمادگی برای آزمون آیلتس برتری داریم. برنامه‌های آموزشی منحصر به فرد و متنوعی را برای دانشجویان ارائه می‌دهیم تا آنها را برای دستیابی به نمره‌های بالای آیلتس آماده کنیم. با آیلتس اصفهان، به راحتی می‌توانید زبان انگلیسی را بهتر بیاموزید و به آرزوهای تحصیلی یا حرفه‌ای خود نزدیک شوید.

آزمون آیلتس در اصفهان

آزمون آیلتس در اصفهان

آیلتس یکی از معتبرترین آزمون های جهانی است و افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند، باید در این آزمون نمره بالایی را کسب کنند. همانطور که در وبسایت رسمی آیلتس (IELTS.org) نیز ذکر شده است، در بخش‌های Writing و Speaking آزمون آیلتس، نمره نهایی داوطلب تنها بر اساس نمره خام (Raw Score) به دست آمده از پاسخ‌ها تعیین نمی‌شود. علاوه بر نمره خام، سازمان جهانی آیلتس معیارهای دیگری را نیز برای ارزیابی عملکرد داوطلبان در نظر می‌گیرد که به شرح زیر است:

 • Reading
 • Writing
 • Speaking
 • Listening

را مورد ارزیابی و سنجش قرار می دهد. این آزمون به دو شکل آکادمیک و جنرال برگزار می شود. آزمون آیلتس در حدودا ۱۶۰ دقیقه است و شامل سه مهارت نوشتاری، درک مطلب و نوشتار می شود. همچنین آزمون حرف زدن نیز در جلسه ای مجزا برگزار می شود که زمان آن حداکثر ۳۰ دقیقه است.

بخشتوضیحاتزماننمره
Listening (گوش دادن)شامل ۴ بخش با ۴۰ سوال است که در آن به ضبط مکالمات و متون انگلیسی به لهجه های مختلف گوش می دهید و به سوالات مربوط به آنها پاسخ می دهید.۴۰ دقیقه۰ تا ۹
Reading (خواندن)شامل ۳ بخش با ۴۰ سوال است که در آن متون مختلف انگلیسی (مانند مقالات خبری، آکادمیک و …) را می خوانید و به سوالات مربوط به آنها پاسخ می دهید.۶۰ دقیقه۰ تا ۹
Writing (نوشتن)شامل ۲ بخش است که در آن باید دو متن انگلیسی در مورد موضوعات مختلف بنویسید.۶۰ دقیقه۰ تا ۹
Speaking (صحبت کردن)شامل ۳ بخش است که در آن باید با یک ممتحن انگلیسی زبان به صورت شفاهی در مورد موضوعات مختلف صحبت کنید.۱۱ تا ۱۴ دقیقه۰ تا ۹

لازم است بدانید که خود آزمون آیلتس دو مدل  دارد.

 • آیلتس جنرال
 • آیلتس آکادمیک

انتخاب هر یک از انواع این آزمون به کشور مورد نظر و هدف شما بستگی خواهد داشت. به طور مثال اگر قصد شما برای مهاجرت تحصیل در دانشگاه های معتبر است، باید آیلتس آکادمیک را انتخاب کنید. اما اگر قصد مهاجرت کاری را دارید، قطعا آزمون جنرال برای شما مناسب بوده که جهت سنجش اطلاعات اجتماعی برگزار می شود.  البته که دردوره آمادگی آزمون آیلتس اصفهان، شما عزیزان برای انتخاب آزمون مناسب راهنمایی خواهید شد. در آموزشگاه آیلتس اصفهان، صفر تا صد آیلتس در اصفهان ارائه شده و روی هر دو نوع آزمون تمرکز دارد. در ادامه به صورت مجزا در مورد هر یک از این آزمون ها توضیح خواهیم داد.

۱) آیلتس جنرال  چیست؟

یکی از انواع آزمون آیلتس اصفهان، آیلتس جنرال  است که برای کسانی که قصد مهاجرت کاری را دارند، مناسب می باشد. به طور مثال ممکن است فردی فرصت شغلی خوبی را در کشورهای خارجی پیدا کرده و برای استخدام پذیرفته شده است. یا این که شخصی قصد سرمایه گذاری برای کار را در کشورهای دیگر دارد. این افراد باید بیشترین تمرکز خود را در کلاس آیلتس اصفهان روی آزمون جنرال  بگذارند.

۲) آیلتس آکادمیک چیست؟

برای کسانی که قصد ادامه تحصیل و مهاجرت تحصیلی را دارند، قطعا آیلتس آکادمیک گزینه مناسبی است. در این آزمون سوالات مربوط به reading سخت تر در نظر گرفته شده است. اما در آموزشگاه آیلتس در اصفهان تکنیک هایی آموزش داده می شود که پاسخ به این سوالات را برای شما راحت تر خواهد کرد. همچنین در آموزش آیلتس تضمینی اصفهان در بخش خواندنی، مهارت های لازم جهت تحلیل گراف ها ارائه می شود. به طور کلی شرکت در کلاس آیلتس اصفهان برای کسانی که قصد مهاجرت دارند الزامی است. اما لازم است تا برای نتیجه گیری بهتر، یک آموزشگاه معتبر را در اصفهان پیدا کنید.

بررسی بخش‌های آزمون آیلتس اصفهان

همان‌ طورکه در بخش قبلی به این موضوع اشاره کردیم، آزمون آیلتس  شامل چهار بخش گوش کردن، خواندن، نوشتن و گفتگو است. سه مورد اول در روز اول آزمون برگزار شده و قسمت گفتگو نیز به جلسه دیگری موکول  می شود. در ادامه به ‌طور کامل هر یک از بخش‌های آزمون آیلتس اصفهان را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

بررسی بخش‌های آزمون آیلتس اصفهان

۱. بخش گوش کردن در آیلتس

در این قسمت از آزمون چهار گفتگوی ضبط شده برای شما پخش شد که تمامی آن‌ها مجموعاً ۳۰ دقیقه طول خواهد کشید. هیچکدام از این صداها مجدد پخش نمی شود و لازم است شما در حین گوش کردن و به سوالاتی که پرسیده می‌شود پاسخ دهید. پس‌از پایان صداها،  ده دقیقه فرصت دارید  که جواب‌های خود را در پاسخ ‌نامه بنویسید.

 2. قسمت خواندن در آیلتس اصفهان

 در این قسمت از آزمون آیلتس ۴۰ سؤال پس ‌از چندین متن می‌آید و شما برای پاسخ به این سوالات حدود یک ساعت فرصت دارید. به‌ منظور کسب نتیجه مناسب در این قسمت وجود مهارت‌هایی مثل درک ایده، توجه به جزئیات،  منطق و تندخوانی بسیار مهم است که در آموزشگاه آیلتس اصفهان تمامی این موارد به شکل حرفه‌ ای و تخصصی به شما آموزش می شود.

۳. قسمت نوشتن آزمون

 در قسمت نوشتن آیلتس  جنرال یا آکادمیک دو سوال به شما داده می‌شود که لازم است با رعایت تمامی استانداردهای نوشتاری به آن‌ها پاسخ بدهید. این قسمت نیز تکنیک‌ها و روش‌های مختص به خود را دارد که در ا دوره آیلتس  تضمینی اصفهان به‌ صورت کامل به شما عزیزان آموزش داده می‌شود. لازم است بدانید که در  این نیز  حدود شصت دقیقه فرصت دارید.

 4. قسمت گفتگو در آیلتس

 یکی دیگر از قسمت‌های مهم آزمون آیلتس  اصفهان بخش گفتگو است. شما در این قسمت در مقابل شخص امتحان گیرنده نشسته و در سه قسمت مختلف با او گفتگو دارید. بخش اول مربوط به برقراری ارتباطات اولیه بوده و در قسمت‌های دوم و سوم باید درمورد موضوعی که از طرف شخص مقابل بیان می‌شود، با رعایت استانداردهای زبان انگلیسی با او صحبت کنید. در این قسمت نه خیلی ما نباید خیلی کم‌حرف یا پرحرف بود. چراکه هیچ تأثیری در کسب نمره قبولی نخواهد داشت. این قسمت نیز نیاز به کسب مهارت‌ها و یادگیری تکنیک‌هایی دارد که باید در بهترین آموزشگاه اصفهان آن ‌ها را بیاموزید. بخش گفتگو در آزمون آیلتس  نیز حدود ۱۱ تا حداکثر ۱۵ دقیقه است.

نمره دهی در آزمون آیلتس

در آزمون آیلتس اصفهان چه جنرال و چه آکادمیک، با توجه به عملکردی که در هر ۴ بخش آزمون دارید، نمره ای بین صفر تا ۹ را کسب خواهید کرد. با توجه به کسب ۴ نمره از ۰ تا ۹ در ۴ قسمت، مجموعا نمره ای به شما داده می شود. در واقع در این آزمون رد شدن معنایی ندارد و شما با توجه به نمره ای که کسب می کنید، می توانید در دانشگاه های کشورهای خارجی قبول شده و یا برای کار استخدام شوید. در جدول زیر توضیحاتی در رابطه با سطح نمره آیلتس را بیان کردیم.

نمره ۹عالیاگر روی زبان انگلیسی تسلط کامل داشته و می توانید بدون هیچ ایرادی با رعایت استانداردها انگلیسی صحبت کنید، شانس بالایی برای دریافت نمره ۹ را دارید. این نمره بهترین نمره در آزمون آیلتس است. البته که کسب این نمره برای بومیان نیز آسان نیست.
نمره ۸خیلی خوبدر صورتی که روی زبان انگلیسی مسلط باشید و به خوبی به سوالات پاسخ دهید. اما در برخی موارد جزئی اشکال داشته و اشتباهات کمی داشته باشید، موفق به کسب نمره ۸ در آیلتس خواهید شد. اما کسب این نمره نیز نیاز به مهارت بالایی در زبان انگلیسی دارد.
نمره ۷خوبنمره ۷ برای دریافت پذیرش در دانشگاه های کشورهای خارجی مناسب است. این نمره نیز مستلزم به به مهارت زبان بالا اما نه خیلی کامل دارد. اما در صورت شما باید بتوانید نتیجه خوبی را در هر ۴ بخش کسب کنید.
نمره ۶نسبتا خوببرای کسب این نمره می توانید اشتباهاتی داشته باشید اما در حدی که به طور کلی عدم توانایی شما در زبان انگلیسی را نشان دهد. به طور معمول نمره ۶ در آیلتس اصفهان نیز یکی از نمرات خوب برای فرصت ها شغلی و حتی پذیرش در برخی دانشگاه ها می باشد.
نمره ۵متوسطبا داشتن تسلطی اندک روی دستور زبان و واژگان انگلیسی و همچنین توانایی در برقراری ارتباط در کنار اشتباهاتی شما می توانید نمره ۵ را در آیلتس کسب کنید. با این نمره نیز شانس استخدام یا دریافت پذیرش دانشگاه ها را خواهید داشت. اما در صورتی که پس از پذیرش دوره های زبان را بگذرانید.
نمره ۴نسبتا ضعیفنمره ۴ نمی تواند هیچ شانسی برای دریافت پذیرش یا استخدام در کشورهای خارجی را برای شما داشته باشد. در چنین شرایطی نیاز است تا با در دوره های آیلتس اصفهان شرکت کرده و مجدد تلاش کنید.
نمره ۳ضعیفدر صورت پاسخ به سوالات آسان در آیلتس می توانید نمره ۳ را دریافت کنید.
نمره ۲خیلی ضعیفاین نمره نیز نمی تواند به مهاجرت شما کمک کننده باشد و لازم تا مجدد برای شرکت در آزمون آیلتس اقدام کنید.
نمره ۱بدون تواناییاگر توانایی شما در حد بیان چند کلمه انگلیسی با عدم جمله بندی است نمره ۱ را دریافت می کنید که برای مهاجرت اصلا مناسب نیست.
نمره ۰عدم شرکت در آزمون آیلتسدر صورتی که در آزمون آیلتس اصفهان شرکت نکنید، نمره ۰ را دریافت می کنید.

اینفوگرافی سطح بندی نمرات آیلتس

اینفوگرافی سطح بندی نمرات آیلتس

اعتبار مدرک آیلتس چقدر است؟

مدت اعتبار مدرک آیلتس دو سال است. به این معنی که از تاریخ شرکت در آزمون و دریافت نمره، دو سال فرصت دارید تا از آن برای مصارفی مانند اپلای دانشگاه، مهاجرت یا پیدا کردن شغل استفاده کنید. پس از دو سال، مدرک آیلتس شما منقضی می شود و برای اثبات مهارت زبانتان باید دوباره در آزمون شرکت کنید. البته، برخی از موسسات و دانشگاه ها ممکن است تا حداکثر سه سال پس از تاریخ آزمون، نمرات آیلتس را بپذیرند. با این حال، بهتر است برای اطمینان، قبل از اقدام، با آنها مشورت کنید.

سخت ترین قسمت آیلتس کدام است؟

آیلتس، مثل هر آزمون دیگری، بخش‌های مختلفی داره که هر کدوم چالش‌های خودشون رو دارن. اما می‌توان گفت که بین این بخش‌ها، رایتینگ یا همون نوشتن، یه غول واقعی محسوب میشه. چرا؟ زیرا، نوشتن در آیلتس نه تنها به دانش زبانی قوی نیاز داره، بلکه باید بتونید افکارتون رو هم به طور منظم و مرتب سازماندهی کنید و اونها رو به زبونی واضح و قابل فهم به یه examinator انگلیسی زبان ارائه بدید. این کار نیاز به تسلط بر دستور زبان، دایره لغات قوی، ایده پردازی خلاقانه و مهارت‌های نوشتاری عالیه که خیلی از زبان آموزان رو به چالش می‌کشه.

دوره فشرده آیلتس اصفهان چیست؟

دوره فشرده آیلتس اصفهان چیست؟

تا اینجا با آموزشگاه زبان رافسنتر آشنا شدید و دانستید که این آموزشگاه یکی از بهترین آموزشگاه‌ها برای دریافت آیلتس تضمینی ۷ اصفهان است. آموزشگاه راف سنتر دوره‌های فشرده زبان نیز برگزار می‌کند. یکی از اولین سوالاتی که زبان ‌آموزان درباره دوره‌های فشرده مطرح می‌کنند، راجع به روش برگزاری و تفاوت آنها با کلاس‌های عادی است. به زبان ساده، کلاس‌های فشرده زبان شامل جلساتی از کلاس‌ها هستند که مدت زمان آنها بیشتر از کلاس‌های عادی است.

از سوی دیگر، تعداد جلسات برگزاری در کلاس‌های فشرده بیشتر از کلاس‌های عادی است. این کلاس‌ها به دلیل میزان یادگیری بیشتری که در آنها اتفاق می‌افتد، مورد استقبال زیادی قرار دارند. ممکن است یک فرصت مهاجرت یا یافتن شغل مناسب در کشور مورد علاقه شما به طور غیرمنتظره رخ دهد. بنابراین، یادگیری سریعتر زبان، فرصت‌های شما برای بهره‌ گیری از این فرصت‌ها را افزایش خواهد داد. این دوره، برای گروه‌های مختلفی مناسب است، از جمله:

 • افرادی که نیاز به دریافت پذیرش از دانشگاه‌های خارجی معتبر در مدت زمان کوتاه دارند.
 • افرادی که مشکلات پذیرش برای مهاجرت خود را حل کرده‌اند و تنها به مدت کوتاهی برای ارائه مدرک زبان دارند.
 • متقاضیان آزمون‌های آیلتس، تافل و سایر آزمون‌های مشابه که در سطح زبان مبتدی هستند و می‌خواهند در مدت کوتاهی به سطح بالاتری ارتقا پیدا کنند.

افرادی که برای سفرهای تجاری و تخصصی بین ‌المللی اعزام می‌شوند و نیاز به یادگیری زبان در مدت کوتاهی دارند تا بتوانند در ارتباطات کاری وظایف خود را انجام دهند.

بهترین مرکز آیلتس اصفهان

بهترین مرکز تخصصی آیلتس اصفهان

آزمون آیلتس به عنوان معتبرترین سنجش بین‌المللی زبان انگلیسی، نیازمند آمادگی و مهارت بالایی است. در این میان، انتخاب یک مرکز آموزشی معتبر برای گذراندن دوره‌های آمادگی آیلتس، نقشی کلیدی در موفقیت شما ایفا می‌کند. آکادمی زبان rafcentre با سابقه‌ی درخشان در برگزاری دوره‌های آیلتس در اصفهان، گزینه‎ای ایده‌آل برای متقاضیان این آزمون به شمار می‌رود. این مرکز با بهره‌گیری از تیم آموزشی مجرب و متعهد، دوره‌های متنوعی را در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته ارائه می‌دهد و متناسب با نیاز و هدف هر فرد، برنامه‌ی آموزشی منحصر به فردی را طراحی می‌کند.

بهترین مرکز تخصصی آیلتس اصفهان باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

اغلب متقاضیان آزمون آیلتس فرصت محدودی برای قبولی در این آزمون دارند. لذا عموما به دنبال مرکزی تخصصی برای ارتقا سطح خود جهت موفقیت در این آزمون هستند. انتخاب مراکز غیر معتبر سبب اتلاف وقت و انرژی و هزینه بسیار زیادی خواهد شد. در این قسمت به برخی از مهم ترین مولفه ها برای انتخاب بهترین مرکز تخصصی آیلتس اصفهان می پردازیم:

۱. مرکز انتخابی باید دارای تیمی متخصص و قدرتمند در این حوزه باشد. این مرکز باید دارای استادانی با نمرات عالی  آزمون های انگلیسی معتبر نظیر تافل و آیلتس و PTE, CAE, CPE باشد. علاوه بر آن باید دارای مدرسانی با قدرت تدریس بالا و تجربه و تخصص بسیار زیادی باشند تا به راحتی قادر به انتقال مفاهیم باشند.

۲. بهترین فردی که می تواند در این مرکز یاری دهنده شما باشد IELTS Mentor است. IELTS Mentor، شخصی است که خودش مسیر موفقیت در آزمون آیلتس را طی کرده و به خوبی با چالش های این مسیر آشناست. بنابراین می تواند الگو و راهنمای مناسبی برای طی این مسیر برای شما باشد.

۳. موسسه و مرکز آیلتس مذکور باید دارای مجوز رسمی از مراجع ذیصلاح باشد و تصویر آن را در معرض دید عموم قرار دهد.

۴. به هویت و سابقه برند یک مجموعه که ادعای تخصص در زمینه آیلتس دارد دقت ویژه ای داشته باشید

 امروزه مراکز بسیاری تحت عنوان مرکز معتبر آزمون آیلتس وجود دارد. به همین دلیل باید به سابقه و بازدهی آن مرکز توجه ویژه ای داشته باشید تا بتوانید مرکزی دارای تخصص و سابقه درخشان در این زمینه را پیدا کنید.

۵. یک مرکز تخصصی آیلتس اصفهان معتبر باید سایت داشته باشد. چرا که آموزشگاهی که دارای وب سایتی جامع و کاربردی با خصوصیات امنیتی نداشته باشد معتبر نیست و باید به اعتبار آن شک کرد.

 موسسه آموزشی انتخابی باید دارای سایتی با گواهی SSL و نماد اعتماد الکترونیک باشد تا در صورت لزوم  کشور، سرور و  IP آن تحت پیگیری قرار گیرد.

۶. دقت کنید که موسسه مورد نظر، خود را با تغییرات آزمون آیلتس آپدیت کرده باشد. اخیرا تغییرات اساسی در این آزمون بوجود آمده که می تواند نحوه آموزش سنتی برخی از موسسات را به خوبی به چالش بکشد. پس  اگر موسسه آیلتس انتخابی شما را ملزم به حفظ یکسری قالب ها و قواعد می نماید، در عدم به روز بودن تیم ان مجموعه شک کنید.

۷. یک موسسه معتبر برای ارتقا سطح شما سعی در فریب دادن شما را ندارد برخی از موسسات وعده گرفتن نمره آیلتس ۷.۵ را در طی سه ماه می دهند! این اتفاق برای یک شخص مبتدی تقریبا غیر ممکن است…

 مهاجرت و تحصیل در کشورهای خارجی یکی از مهمترین و اساسی ترین تصمیمات زندگی یک فرد است و بالطبع نیازمند تلاش و اراده بسیار زیاد است. بنابراین فریب این موسسات که قصد خالی کردن جیب شما را دارند نخورید و از موسسه ای استفاده کنید که آگاهانه و واقع گرایانه سعی در مشاوره دادن به شما را دارد.

۸. مرکز تخصصی آیلتس اصفهان باید در موقعیت مکانی مناسبی از شهر باشد تا دسترسی به آن توسط تمام متقاضیان آسان باشد.

۹. یک مرکز مناسب برای آیلتس باید دارای تیم پشتیبان و مشاوره قوی باشد تا متقاضیان را در  تمام طول مسیر رسیدن به مدرک آیلتس با نمره عالی راهنمایی کند. این پشتیبان باید انگیزه دهنده و بسیار صبور باشد و فرد را به ادامه تلاش مشتاق نماید.

چرا آکادمی زبان رافسنتر را انتخاب کنیم؟

چرا آکادمی زبان رافسنتر را انتخاب کنیم؟
 • سابقه و تجربه: سابقه‌ی درخشان آکادمی در برگزاری دوره‌های آیلتس و کسب نتایج درخشان توسط دانش‌آموزان، مهر تاییدی بر کیفیت و کارایی روش‌های آموزشی این مرکز است. برای مشاهده کارنامه و نتایج دانشجویان مجموعه رادمان فرنود می توانید به این صفحه مراجعه نمایید.
 • تیم آموزشی مجرب: مدرسان آکادمی زبان رادمان و فرنود، همگی از اساتید مجرب و متخصص در زمینه‌ی زبان انگلیسی و آزمون آیلتس هستند.
 • دوره‌های متنوع: تنوع دوره‌های آیلتس در این مرکز، امکان انتخاب دوره‌ی متناسب با نیاز و شرایط هر فرد را فراهم می‌کند.
 • برنامه‌ی آموزشی هدفمند: در این مرکز، با توجه به نقاط قوت و ضعف هر دانش‌آموز، برنامه‌ی آموزشی منحصر به فردی طراحی می‌شود تا روند یادگیری به شکلی هدفمند و اثربخش پیش رود.
 • ارائه خدمات جانبی: آکادمی زبان رادمان و فرنود (رفسنتر) علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی، خدمات جانبی دیگری نظیر برگزاری آزمون‌های آزمایشی، ارائه‌ی منابع آموزشی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی را نیز ارائه می‌دهد.

چگونه بهترین آموزشگاه آیلتس در اصفهان را پیدا کنیم؟

درواقع هزینه‌ی بالای آزمون آیلتس باعث شده تا شرکت  پی ‌در پی برای داوطلبان سخت باشد. به همین خاطر نیز بهتر است بهترین آموزشگاه آیلتس در اصفهان را پیدا کنید تا بتوانید با آمادگی کامل در آزمون حاضر شده و بار اول در این آزمون قبول شوید.  از این‌ رو بهتر است برای یافتن یک مجموعه آموزشگاه معتبر با ویژگی‌های آن آشنا شوید. مهم‌ترین ویژگی‌ها برای آموزشگاه‌ آیلتس  در اصفهان عبارتند از:

چگونه بهترین آموزشگاه آیلتس در اصفهان را پیدا کنیم؟

 1- دارا بودن پروانه فعالیت آموزشی زبان

داشتن پروانه و مجوز فعالیت برای آموزشگاه‌های زبان بسیار مهم است و درواقع این پروانه تنها به مراکزی اهدا  می‌شود که تمامی فعالیت‌های آموزشی آن‌ها استاندارد بوده و دارای بهترین استاد آیلتس در اصفهان باشند. همچنین این مؤسسات کلیه زیرساخت‌های مورد نیاز را برای یادگیری زبان انگلیسی و فراهم کرده اند.

۲- بروز بودن روش‌های تدریس

بدون شک بروز بودن متدهای تدریس زبان و آیلتس یکی از فاکتورهای مهم است. هرچه رو به جلو پیش برویم متدهای جدیدی برای آزمون آیلتس روی کار می‌آید که به‌ طور کلی روش‌های قدیمی را رد می‌کند. از این ‌رو بهتر است به ‌دنبال آموزشگاه های باشید که از جدیدترین روش‌های روز دنیا برای شرکت در آزمون‌های آیلتس استفاده می‌کنند.

 3- برگزاری دوره‌ های آمادگی آزمون به ‌صورت منظم

همان‌طورکه در بخش‌های قفل قبلی گفتیم آزمون آیلتس اصفهان در چهار بخش نوشتن، خواندن، گوش دادن و گفتگو است. زمانی شما در این آزمون به موفقیت می‌رسید که در جلسات آموزشی آیلتس  در هر چهار بعد به ‌صورت منسجم شرکت کنید. بهترین دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس است. بایستی توسط بهترین استادان برگزار شد و شامل هر چهار مهارت باشد. اگر شما بهترین آن به ‌دنبال بهترین آموزشگاه آیلتس  اصفهان هستید بهتر است حتماً به این مورد موارد توجه کنید.

آزمون آیلتس و هدف از شرکت در آن چیست؟

آزمون آیلتس یا IELTS که مخفف عبارت International English Language Testing System  می باشد، یکی  از معتبرترین آزمون های سنجش زبان انگلیسی در مهارت های  خواندن و نوشتن و مهارت صحبت کردن به انگلیسی  در سراسر جهان است. این آزمون بریتانیایی بوده و می تواند هم ردیف و رقیب مناسبی برای آزمون تافل امریکایی باشد. افراد با اهداف متنوعی به ثبت نام و شرکت در این آزمون می پردازند.

مثلا بسیاری از دانشگاههای سطح بالا و معتبر جهان نیاز مدرک آیلتس دارند و نمره مورد نیاز برای  ورود به هر دانشگاه متنوع است یا دلیل دیگر برای شرکت در این آزمون می تواند پوشش دهی  هر دو لهجه آمریکایی و انگلیسی است. آزمون آیلتس به نحو سختگیرانه ای مهارت صحبت کردن و خواندن و نوشتن فرد را مورد ارزیابی قرار می دهد. بنابراین نمره کسب شده از این ازمون بازتاب مناسبی از میزان توانایی های فرد در  درک و فهم زبان انگلیسی است. 

این آزمون در دو سطح عمومی و آکادمیک برگزار می شود وبنابراین در صورتی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر از کارشناسی را دارید، باید در ازمون ایلتس اکادمیک شرکت نمایید. اما در صورتی که قصد گرفتن مدرک فنی و حرفه ای یا دیپلم را دارید یا درخواست اقامت و گرفتن ویزا کاری از کشورهای نظیر ایرلند و انگلیس و استرالیا و نیوزلند را دارید، باید در آزمون آیلتس عمومی شرکت نمایید.

سیستم سنجش آزمون آیلتس اصفهان به چه نحوی است؟

 آزمون آیلتس دارای سطح صفر تا نه می باشد. هر آزمون ۴ مهارت خواندن و نوشتن و مکالمه و مهارت شنیداری زبان انگلیسی را بررسی می کند. اگر فردی در این آزمون نمره ۱ را بگیرد، یعنی میانگین نمرات هر چهار مهارت وی ۱ شده و این نشان دهنده توانایی بسیار ضعیف فرد در این ازمون بوده است. ولی در صورتی که فرد موفق به درخواست امتیاز ۹ شود نشان دهنده سطح عالی وی در این سنجش بوده است. اکثر دانشگاهها امتیاز ۶.۵ را ملاک قبولی قرار داده اند. ولی دانشگاههای سطح بالا و معتبری نظیر کمبریج هاروارد و دانشگاه آکسفورد شرط قبولی را نمره ۷.۵ اعلام کرده اند.

هزینه دوره آیلتس در اصفهان

هزینه دوره آیلتس در اصفهان

هزینه دوره ها و کلاس های مرکز تخصصی آیلتس اصفهان به طور مستقیم به تعیین سطح شما بستگی دارد. ابتدا یک ارزیابی حضوری یا آنلاین از شما گرفته می‌شود و سپس مشخص خواهد شد که چه مدت آموزش نیاز دارید و هزینه آن چقدر خواهد بود. به طور کلی، اگر سطح زبان شما متوسط باشد، هزینه حدوداً بین ۳ تا ۶ میلیون تومان خواهد بود و اگر زبان شما ضعیف باشد، حدود ۸ میلیون تومان هزینه خواهید داشت.

جمع بندی

آزمون آیلتس یکی از آزمون های سرنوشت ساز برای افرادی است که قصد مهاجرت به کشورهای آمریکایی و اروپایی را دارند. این آزمون شامل ۴ قسمت گفتگو، خواندن، نوشتن و گوش دادن است. لازم است تا داوطلبین بتوانند در این ۴ قسمت بهترین نمره را کسب کنند و در نهایت نیز نمره ای بین ۰ تا ۹ را دریافت می کنند. نمره آیلتس برای پذیرش کشورهای مختلف متفاوت است.

اما می توان گفت که نمره قابل قبول برای اکثر آن ها ۷ است. با ثبت در بهترین آموزشگاه آیلتس در اصفهان می توانید در به هر ۴ قسمت آزمون آیلتس مسلط شده و در نخستین آزمون نمره قابل قبولی را کسب کنید. اگر به دنبال بهترین مرکز تخصصی آیلتس اصفهان هستید، نگران نباشید. در نهایت شما می توانید به سایت rafcentre.com مراجعه نمایید و با یکی از متخصص ترین تیم ها در آن حوزه ارتباط بگیرید و در نهایت خاطره شیرینی را از دریافت نمره قبولی آیلتس به یاد بیاورید.

سوالات متداول آیلتس در اصفهان

❓ آزمون آیلتس برای چیست؟

این آزمون می تواند به شما کمک کند تا از پذیرش دانشگاه، ویزای دانشجویی مطمئن شوید و توانایی انگلیسی خود را برای سازمان های حرفه ای ثابت کنید. این آزمون مهارت انگلیسی شما را در محل کار اندازه گیری می کند و اغلب برای اثبات سطح شما در هنگام درخواست موقعیت جدید در یک شرکت یا سازمان انگلیسی زبان مفید است.

❓ اهداف آیلتس چیست؟

نمرات آیلتس توانایی فرد در برقراری ارتباط موثر به زبان انگلیسی را ارزیابی می کند. آیلتس تحرک بین المللی و ارتباطات را در زمینه های مختلف تسهیل می کند. مطالعه: تعداد بیشماری از دانشگاه‌ها و کالج‌های معتبر در سراسر جهان، نتایج آیلتس را به‌عنوان تاییدیه مهارت زبان انگلیسی افراد تایید می‌کنند.

❓ آیا آیلتس خیلی سخت است؟

آزمون آیلتس نباید سخت باشد. در واقع، شما می توانید با استراتژی های ما و همچنین با تمرین کافی و آشنایی با فرمت آزمون، از آن عبور کنید. اکنون که به نکاتی برای کسب مدرک آیلتس خود مجهز شده اید، وقت آن است که آزمون خود را رزرو کنید.

❓ آزمون آیلتس برای چیست؟

این آزمون می تواند به شما کمک کند تا از پذیرش دانشگاه، ویزای دانشجویی مطمئن شوید و توانایی انگلیسی خود را برای سازمان های حرفه ای ثابت کنید. این آزمون مهارت انگلیسی شما را در محل کار اندازه گیری می کند و اغلب برای اثبات سطح شما در هنگام درخواست موقعیت جدید در یک شرکت یا سازمان انگلیسی زبان مفید است.

❓ چه کسانی نیاز به شرکت در آیلتس دارند؟

آموزش جنرال معمولاً توسط کسانی که مایل به تحصیل، کار یا آموزش برای مشاغل خود در یک کشور انگلیسی زبان هستند استفاده می شود. این آزمون همچنین توسط کسانی که مایل به مهاجرت به یک شهرستان انگلیسی زبان مانند کانادا، استرالیا، نیوزیلند یا بریتانیا هستند انجام می شود.

❓ آیا گرفتن نمره ۷.۵ در آیلتس آسان است؟

نمره ۷.۵ نمره خوبی است اما به راحتی نمی توان به آن دست یافت. شما باید سطح خوبی از مهارت انگلیسی داشته باشید و بتوانید تحت فشار عملکرد خوبی داشته باشید. آمادگی کامل برای امتحان و تمرین منظم بسیار مهم است.

❓ آیا تافل بهتر از آیلتس است؟

اگر سطح زبان انگلیسی شما در حد یک فرد انگلیسی زبان مادری باشد، شرکت در تافل برای اثبات آن کافی نخواهد بود. در چنین سناریویی، آیلتس انتخاب بدیهی است. نتایج هر دو تافل و آیلتس دو سال معتبر است. پس از سپری شدن این دوره، باید دوباره در هر یک از آزمون ها شرکت کنید.

❓کدام آزمون آیلتس راحت تر است؟

به طور کلی آزمون آیلتس جنرال ساده تر از آزمون آیلتس آکادمیک در نظر گرفته می شود. آزمون عمومی مهارت انگلیسی شما را برای حفظ در یک محیط عمومی انگلیسی زبان ارزیابی می کند. در مقابل، آزمون آکادمیک مهارت های زبانی شما را برای مطالعه و حفظ در یک محیط دانشگاهی تجزیه و تحلیل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا